Lux Eda pánská montérková blůza

Zateplené
Chemicky odolné
Kyselinovzdorné

• , zakoupeno v Manutan

Tento produkt jsem již měl takže celková spokojenost.

Příjemný materiál

modré
Zateplené
Chemicky odolné
Kyselinovzdorné

• Pánská montérková blůza EDA LUX, odepínací rukávy do manžety, kryté zapínaní, kapsa na mobil, pas do gumy. Na zádech široký černý pruh látky pro Vaše logo. Velmi dobrý poměr kvalita/cena. Velikost 44 - 68. Materiál: 100% bavlna, 260 g/m2
  • Norma: EN 340

Vlastnosti produktu modro - černá 100 % bavlna, 260g/m2 odepínací rukávy v pase do gumy kryté zipy kapsa na mobil rukávy do manžety

• , zakoupeno v Manutan

Tento produkt jsem již měl takže celková spokojenost.

Příjemný materiál

doporučuji.

• , zakoupeno v ObchodNisa

• Dobrá cena a kvalita
  • , zakoupeno v Pracovní obuv & oděvy

• velmi dobře sedí a má odnímatelné rukávy, což mi přijde velká výhoda za super cenu

K tomuto produktu se opět vrátím.

• , zakoupeno v ObchodNisa

• Kvalitní materiál , dobře se nosí

Jsem moc spokojený , našel jsem zde velký výběr za dobrou cenu.

• , zakoupeno v Obchod pro řemesla

• velikost odpovídá,dobrá cena
    • -

• - celkové provedení
    • - praktické kapsy
    • - vyšší límec, zapínatelný na suchý zip

Naprosto normální montérková blůza, kvalita šití i materiálu dobrá, pohodlná, lze pod ní bez problémů navléci svetr.

• kvalita,cena

jen spokojenost